Skip to content

Kaip ozonatorius gali pagerinti Jūsų gyvenimo kokybę?

PRITAIKYMO GALIMYBĖS

Oro valymas

    Naikina bakterijas, virusus, dezinfekuoja, pašalina blogus kvapus ir pelėsį. Oras, praturtintas ozonu, tampa gaivus lyg miške po perkūnijos.
    Valomos patalpos plotas turėtų būti iki 100 m2. Prietaisą be vamzdelio pakelkite kaip galima į aukštesnę vietą. Valant patalpų orą, rekomenduojama seanso trukmė – ne daugiau kaip 10-20 min. Ji gali būti diferencijuojama (mažinama/didinama) priklausomai nuo patalpos ploto dydžio.

NAIKINA NAMUOSE ESANČIUS TOKSINUS. Ozono generatorius pašalina garuojančių tirpiklių (pvz., šviežiai dažytų sienų) neigiamą poveikį. Naikina nuodingąsias medžiagas, kurias išskiria kilimai, užuolaidos, apmušalai, tapetai ar baldai (ypač nauji).

KVAPŲ NAIKINIMAS IŠ AUTOMOBILIŲ SALONŲ. Ozono generatorius pašalins bet kokius sunkiai panaikinamus kvapus automobilio salone ar bagažinėje (rūkalų, sugedusių maisto produktų, sugyžusio pieno ir t.t.) . Stiprių kvapų naikinimui rekomenduojama nustatyti 12 programą, uždaryti visas automobilio duris bei langus ir palikti 1-2 val.

SVARBU: Naudojant prietaisą oro valymui, žmonėms ozonuojamoje patalpoje ar ozonuojamame automobilyje būti negalima. Po procedūros rekomenduojama išvėdinti patalpą / automobilio saloną.

Vandens ozonavimas

SVARBU: vandens ozonavimas turi vykti vėdinamose patalpose.
    Į talpą su vandeniu įleiskite vamzdelį su antgaliu ir įjunkite prietaisą. Vienai stiklinei vandens pakanka 2 min., 1 litrui – 5 min., 2 litrams – 10 min. Rekomenduojama po valymo vandenį prieš naudojant palaikyti 10 min. Toks vanduo gali būti naudojamas įvairiems buitiniams reikalams, pavyzdžiui: prausimuisi, vaisių ir daržovių plovimui, kavos bei arbatos virimui, maisto gamybai. Išvalyto vandens savybės išsilaiko 48 valandas.

Higiena

 • Padeda pašalinti makiažo likučius. Ozonuotas vanduo puikiai pašalina makiažo likučius, atgaivina veido odą, suteikia jai švytėjimo. 1 litrą vandens ozonuokite 10 min. ir 1 min. prauskitės šiuo vandeniu.
 • Moters higiena. Naudinga moterims, kurios kenčia nuo įvairių ginekologinių ligų, uždegimų, infekcijų ir grybelių. Pripildykite vonią vandens (apie 15 cm gylio), įmerkite difuzorių ir ozonuokite apie 1 val. Tokioje vonioje pasėdėkite 10 min.
 • Naikina blogą kojų kvapą. Pasimėgaukite ozono vonele ir atsikratykite nemalonaus kojų kvapo. Įleiskite ozono generatoriaus vamzdelį su antgaliu į vonelę ir palikite kojas mirkti apie 20 min.
 • Dermatitas, egzema, aknė, herpesas. Prauskitės ozonuotu vandeniu, tepkitės ozono prisotintu aliejuku arba taikykite ozono procedūras. Herpes viruso pažeistą vietą tiesiog ozonuokite kelis kartus po 15 sekundžių, pridėję aparato antgalį prie pūslelės.
 • Stabdo pleiskanų atsiradimą. Pleiskanas sukelia grybelis, todėl, jei kankina ši problema, po galvos plovimo perskalaukite ją ozonuotu vandeniu.

Sveikata

 • Šalina chlorą ir vandens patogenus. Norėdami išgryninti vieną litrą vandens, ozonuokite jį 10 min. ir palikite pastovėti bent pusvalandį. Prisotintas ozono vanduo oksiduoja pavojinguosius metalus, esančius mūsų organizme. Jie išskaidomi ir pašalinami iš organizmo. Norint pajusti ozonuoto vandens naudingąsias savybes, jį reikėtų išgerti per 15 min. (po to ozono poveikis išnyksta ir lieka ypatingai grynas vanduo).
 • Padeda išvengti alergijų. Namuose taikoma ozono terapija padeda alergiškiems žmonėms. Lengvina alergijos sukeltus simptomus, naikina sporas, grybelį. Ozonuodami namų orą, nenaudokite ozono generatoriaus vamzdelio. Jei skundžiatės įvairiomis alergijomis, patartina ne tik gryninti namų orą, bet ir gerti ozonuotą vandenį.
 • Artritas, mėlynės (sumušimai), raumenų skausmai. Ozono terapija padės įveikti artritą, raumenų skausmus, greičiau išnyks sumušimų žymės. Pripildykite indą šilto vandens, kad apsemtų rankas arba kojas. Įleiskite ozono generatoriaus vamzdelį su difuzoriumi ir nustatykite ozono generatorių 10-20 min. Karštas vanduo atvers poras, ozonas greičiau pasieks skausmo židinį.

Virtuvė

 • Pašalina antibiotikų, hormonų likučius iš mėsos – VIŠTIENOS, KIAULIENOS ir kt.. Nuplaukite, smulkiai supjaustykite mėsą ir panardinkite į vandenį, kad apsemtų. Tada įmerkite ozonuojantį antgalį (difuzorių) indo dugne ir ozonuokite bent 10 min. Baltų putų sluoksnis, kurį matysite vandens paviršiuje, bus kenksmingųjų medžiagų likučiai. Po ozonavimo mėsą nuplaukite.
 • Vaisių ir daržovių ilgesnis šviežumo išlaikymas bei dezinfekcija. Daugelis mūsų perkamų vaisių ir daržovių – apipurkšti medžiagomis, kurių sudėtyje yra naftos produktų. Net jei perkate ekologiškus produktus, rekomenduojama juos panardinti į ozonuotą vandenį kelioms minutėms, nes paprastas vanduo nepašalina visų teršalų. Ozonuotu vandeniu nuplauti maisto produktai ilgiau išliks švieži.
  Pripildykite indą vandens ir panardinkite ozono generatoriaus vamzdelį su difuzoriumi indo dugne ir nustatykite 5 programą (10 min. ozonavimui). Po 10 min., produktus vandenyje galite palikti dar kelioms minutėms.

Fauna

AKVARIUMŲ VALYMAS. Ozono generatorius, nesukeldamas kenksmingo poveikio žuvims, naikina bakterijas ir dumblius, kurie kaupiasi akvariumuose. Pavyzdžiui, 38 litrus vandens ozonuokite 5 minutes ir supilkite į akvariumą.

OZONATORIUS EFEKTYVIAI IŠVALYS:

Virusus ir bakterijas

Virusus ir bakterijas

Orą uždarose patalpose

Orą uždarose patalpose

Nepageidaujamus kvapus

Nepageidaujamus kvapus

Vaisius, daržoves, mėsą

Vaisius, daržoves, mėsą

Vandenį ir aliejų

Vandenį ir aliejų

Bakterijas ir dumblius akvariume

Bakterijas ir dumblius akvariume

Ozono Generatorius – tai vienas efektyviausių ir lengviausių naudoti švaros ir higienos prietaisų esančių rinkoje!

Informacija

Kontaktai

UAB VERTIKA
Adresas: Dvaro g. 52A, Priekulė II, Klaipėdos r., Lietuva
Įmonės kodas: 163387878
PVM mok. kodas: LT633878716
Telefonas: +370 655 31029
El. paštas: [email protected]

SEB_logo
Swed_logo
DNB_logo
Danske_trans_150x38
Nordea_logo
SB_trans_150x38
Citadele_logo
MB_logo
LKU_logo
paysera_logo

© 2023 Visos teisės saugomos. Interneto svetainė „Ozonatorius.lt” priklauso UAB „Vertika” įmonei.
Audiovizualinės Paslaugos  –  https://skypixel.lt