Skip to content

Privatumo politika

Ši Privatumo politika kartu su Ozonatorius.lt tinklapio naudojimo taisyklėmis reglamentuoja jūsų naudojimąsi UAB „VERTIKA“ nuosavybės teise priklausančia Ozonatorius.lt interneto svetaine. Ši Privatumo politika netaikoma jokioms trečiųjų šalių programoms, paslaugoms ar interneto svetainėms, net jei jomis naudojatės / gaunate prieigą prie jų Ozonatorius.lt nurodytomis priemonėmis. Ši Privatumo politika netaikoma informacijai, kurią teikia ar renka trečiosios šalys. Kai ši Privatumo politika netaikoma, prieš pateikdami savo asmens duomenis, turėtumėte perskaityti privatumo politiką ir susijusias sąlygas, paskelbtas atitinkamoje interneto svetainėje ar programoje, kuria naudojatės, ar kuri taikoma kitoms paslaugoms, kuriomis naudojatės.
Šioje privatumo politikoje pateikiama informacija apie tai kaip renkame, naudojame, saugome ir tvarkome jūsų asmens duomenis, todėl atidžiai perskaitykite šią Privatumo politiką prieš pradedant naudotis Ozonatorius.lt paslaugomis. Registruodamiesi ar kitaip naudodamiesi UAB „VERTIKA“ priklausančia Ozonatorius.lt interneto svetaine turite patvirtinti, kad perskaitėte ir supratote šią Privatumo politiką.
Jeigu Jūs nesutinkate su šia Privatumo politika rekomenduojame nesinaudoti Ozonatorius.lt interneto svetaine.

Versija: 2020-03-01

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra UAB „VERTIKA“, juridinio asmens kodas 163387878, adresas Dvaro g. 52A, Priekulė II, LT-96359 Klaipėdos r., Lietuva, kontaktinio telefono Nr. +370 657 91 913, el. pašto adresas: [email protected] (toliau – Ozonatorius.lt arba mes).

1.    KOKIUS ASMENS DUOMENIS MES RENKAME?

1.1.    Mes renkame ir tvarkome tik tuos jūsų asmens duomenis, kurie yra pakankami ir būtini pasiekti tikslus, dėl kurių jie tvarkomi. 
1.2.    Asmens duomenys, kuriuos mes renkame ir tvarkome:

              – Registracijos duomenys;

              – Pirkimų duomenys (pirkimo-pardavimo sutarties pagrindu);

              – Slapukai/Cookies (Jūsų sutikimo pagrindu);

              – Komunikavimo pasirinkimai (Naudojimosi Ozonatorius.lt svetaine sutarties, sudarytos tarp Jūsų ir Ozonatorius.lt, pagrindu);

              – Kontaktinė informacija, atsiliepimai ir paklausimai (Naudojimosi Ozonatorius.lt svetaine sutarties, sudarytos tarp Jūsų ir Ozonatorius.lt, pagrindu);

              – Analitiniai duomenys (Teisėto intereso pagrindu).

 

2.    AR GALIU NESUTIKTI, KAD MANO ASMENS DUOMENYS BŪTŲ TVARKOMI IR NAUDOTIS OZONATORIUS.LT INTERNETO SVETAINE?

2.1.    Jūs turite teisę bet kuriuo metu nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys, kurių tvarkymas grindžiamas Jūsų sutikimu. Tačiau, neturint privalomų duomenų neturime galimybės įvykdyti Jūsų pirkimo, nes Ozonatorius.lt negalėtų įvykdyti jūsų užsakymo.

3.    KAIP PERDUODAMI JŪSŲ ASMENS DUOMENYS? 

3.1.    Siekdami pateikti Jūsų prašomas prekes ir suteikti paslaugas, mes galime perduoti Jūsų asmens duomenis trečiosiomis šalimis. Perduodame tik tokius Jūsų asmens duomenis, kurie yra būti siekiant tinkamai įvykdyti Jūsų užsakymą.
3.2.    Jūsų asmens duomenys perduodami pardavėjams tiek, kiek būtina norint tinkamai įvykdyti Jūsų užsakymą.
3.3.    Jūsų asmens duomenys perduodami paslaugų teikėjams, tokiems kaip pristatymo įmonės, skambučių centrai ir kitos įmonės, teikiančios paslaugas pardavėjui ar Ozonatorius.lt.
3.4.    Teisinio proceso atveju jūsų asmens duomenys gali būti perduoti kitoms šalims:

3.4.1.    valstybės institucijoms Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.

3.5.    Taip pat galime atskleisti jūsų informaciją kitoms šalims, kai esame įsitikinę, kad yra būtina atsakyti į teisėtus vyriausybės institucijų reikalavimus ar teisinių procesų atvėjais.

4.    KIEK LAIKO SAUGOME ASMENS DUOMENIS?

4.1.    Jūsų asmens duomenys yra saugomi tiek laiko, kiek yra būtina prekių įsigijimo sutarčiai įvykdyti, bet ne trumpiau, nei tą mus įpareigoja daryti mūsų veiklą reglamentuojantys teisės aktai. Jūsų asmens duomenys, kurie tvarkomi Jums sutikus su tokiu asmens duomenų tvarkymu yra tvarkomi ir saugomi iki Jūsų sutikimo atšaukimo dienos.

5.    AR GALIU REIKALAUTI, KAD IŠTRINTUMĖTE MANO ASMENS DUOMENIS?

5.1.    Jūs turite teisę prašyti, kad nebetvarkytume Jūsų asmens duomenų ir juos panaikintume. Jūsų asmens duomenys bus panaikinti gavus Jūsų prašymą.
5.2.    Apgailestaujame, tačiau Jūsų asmens duomenys nebus panaikinti iš mūsų duomenų bazės, jei gavę Jūsų prašymą nustatysime, kad:

5.2.1.    Jūsų asmens duomenys yra reikalingi, kad būtų pasiekti tikslai, dėl kurių jie buvo surinkti ar tvarkomi;
5.2.2.    Jūs nesate atšaukęs sutikimo dėl Jūsų asmens duomenų tvarkymo;
5.2.3.    Jūs nesutikote su Jūsų asmens duomenų tvarkymu, tačiau toks duomenų tvarkymas yra būtinas dėl mūsų teisėtų interesų;
5.2.4.    Tvarkyti Jūsų asmens duomenis mus įpareigoja taikomi Europos sąjungos ir nacionaliniai teisės aktai.  
5.2.5.    Jūsų duomenis mums būtina tvarkyti dėl teisinių reikalavimų pareiškimo, vykdymo ar gynimo.

5.3.    Prašymą dėl Jūsų asmens duomenų ištrynimo galite pateikti el. Paštu: [email protected] .

6.    AR GALIU ATŠAUKTI SAVO SUTIKIMĄ IR KAIP TAI PADARYTI? 

6.1.    Savo sutikimą dėl Jūsų asmens duomenų tvarkymo galite atšaukti bet kuriuo metu. Sutikimą galite atšaukti susisiekdami su mumis el. Paštu: [email protected] .

7.    SLAPUKAI. KAS TAI?

7.1.    Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, kurie atsiunčiami į Jūsų įrenginį, Jums besilankant atitinkamoje interneto svetainėje. Slapukai padeda mums atpažinti Jūsų įrenginį ir padeda mums pagerinti mūsų interneto svetainės funkcionalumą, bei palengvinti Jums naudojimąsi.

Ozono Generatorius – tai vienas efektyviausių ir lengviausių naudoti švaros ir higienos prietaisų esančių rinkoje!

Informacija

Kontaktai

UAB VERTIKA
Adresas: Dvaro g. 52A, Priekulė II, Klaipėdos r., Lietuva
Įmonės kodas: 163387878
PVM mok. kodas: LT633878716
Telefonas: +370 655 31029
El. paštas: [email protected]

SEB_logo
Swed_logo
DNB_logo
Danske_trans_150x38
Nordea_logo
SB_trans_150x38
Citadele_logo
MB_logo
LKU_logo
paysera_logo

© 2023 Visos teisės saugomos. Interneto svetainė „Ozonatorius.lt” priklauso UAB „Vertika” įmonei.
Audiovizualinės Paslaugos  –  https://skypixel.lt